Новини

Всеукраїнський аматорський турнір з Dota 2 від MOYO побив рекорд за кількістю учасників

13 та 14 листопада мережа магазинів техніки та електроніки MOYO провела всеукраїнський аматорський турнір з Dota 2, який встановив рекорд за кількістю учасників: у MOYO Cyber Cup 2 взяло участь 2065 гравців з усієї України.

У травні MOYO вже проводила турнір з дисципліни CS:GO, а після позитивних відгуків від ігрової спільноти взялася й за Dota 2. Головна особливість MOYO Cyber Cup — це доступність, адже участь у турнірі безкоштовна, а подати заявку можуть як повні команди, так і несформовані до кінця чи навіть соло-гравці.

«Наш другий кібертурнір показав вражаючий результат: ми отримали 3783 заявок на сторінці заходу і розуміємо, що в турнірах, які ми плануємо провести наступного року, кількість учасників буде ще більшою. Актуальність проєкту підтверджує той факт, що такі техногіганти, як Acer та AMD, підтримали нас і стали генеральними партнерами турніру. Це багато говорить про перспективи українського кіберспорту», — кажуть у MOYO.

Перемогу в MOYO Cyber Cup 2 здобула команда dunno, що об’єднала гравців з Києва, Харкова, Павлограду та Ходорова. Більше того, в складі команди грає дівчина, 22-річна киянка Ірина Lyralei Кулик, тож турнір ще й зруйнував стереотипи навколо кіберспорту та засвідчив, що Україна має безліч амбітних гравців.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: