Події

Vertigo запускає подкаст про український та світовий стендап

Хто як справляється з жахами війни — редакція Vertigo запускає подкасти. До нашої лінійки «Щотижневика», «Рекаперів», «Опівнічного сеансу» та «Ігрового вісника» долучається «Відкритий мікрофон» — подкаст про український та світовий стендап.

Ведучими подкасту стали люди, які планували цей подкаст вже три роки — наш головний редактор Юра Поворозник і в.о. головного редактора The Village Україна Ярослав Друзюк. Вони вже кілька років робили матеріали про вітчизняний та світовий стендап і навіть завели власний телеграм-канал з промовистою назвою «шо там стендап» (редакція не має жодного стосунку до цього неймінгу).

Тепер у них нарешті з’явився подкаст, який буде виходити на нашій платформі. Так як Vertigo — це медіа, яке орієнтується перш за все на власну спільноту, то на патреоні випуски з’являтимуться швидше і у патронському чаті можна буде запропонувати власні теми для обговорень.

Перший випуск присвячений двом великим темам — про що можна жартувати під час війни та обговоренню The Inside Outtakes Бо Бернема.

Послухати подкаст можна на Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, Pocket Cast та інших публічних платформах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: