Новини

В Україні запустять стрімінг-платформу українського кіно «Такфлікс»

31 грудня 2019 року в Україні починає роботу пілот майбутнього онлайн-кінотеатру «Такфлікс», який стане стрімінг-платформою для українського кіно. Акцент планують зробити на авторських та незалежних фільмах, знятих в Україні, в тому числі мовою меншин. Засновницею «Такфлікса» є українська кінорежисерка, продюсерка та кураторка культурних проєктів Надія Парфан.

Наразі стрімінг працює лише у тестовому режимі.

Система оплати не зовсім традиційна як для потокового сервісу, наприклад, є можливість купити окремий онлайн-квиток на фільм (вартість — 50 грн) без підписки та реєстрації на стрімінгу. При цьому, за словами засновників «Такфліксу», 50% прибутку від продажу квитків йдуть безпосередньо авторам фільмів. Також у майбутньому платформа планує розмежувати оплату підписників, створивши окремий розділ для краудфандингу на підтримку кіновиробництва.

Наразі вже анонсований перший фільм на «Такфлікс» — антиутопія «2020: Безлюдна країна» Корнія Грицюка, що вперше була показана на «Молодості» в 2018 році. Це псевдодокументальний фільм, дія якого розгортається в уявному 2020 році. Внаслідок відкритих кордонів Україну охоплює хвиля масової еміграції. Режисерові фільму вдається знайти лише 8 людей на території України, які стають головними героями.

Стрічка з’явиться на «Такфліксі» 31 грудня 2019 року о 20:20. В 2020 році платформа працюватиме у тестовому режимі і випустить близько 5 фільмів. Відбором займатиметься команда програмерів платформи, але на facebook-сторінці «Такфліксу» підписники вже залишають власні побажання по фільмам.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: