Новини

У Києві відкрився кінотеатр з унікальним екраном Samsung Onyx

У столиці в ТРЦ «Аладдін» розпочав свою роботу новий кінотеатр Miromax, який використовує революційну технологію Samsung Onyx в одному зі своїх залів. Замість звичайних проєкторів зображення в ньому виводиться одразу на екран, який являє собою величезний LED-монітор. Це дозволяє зробити картинку яскравішою, контрастнішою та чіткішою.

Це перший такий екран на території Східної Європи. До цього кінотеатри з такою технологією з’явилися в США, Китаї, Німеччині та Австралії.

«Нова технологія на базі Cinema LED має назву «Онікс» (Onyx).  Натхненний образом однойменного дорогоцінного каміння, бренд Samsung Onyx натякає на здатність демонструвати картинку з натуральними глибокими чорними кольорами та пропонувати глядачам більш потужний, привабливий та виразний контент», — прокоментував керівник напрямку B2B компанії Samsung Electronics Україна Юрій Тараганський.

Головні переваги технології Onyx:
• Глибокі чорні кольори для детального та яскравого зображення;
• Підтримка HDR для високої яскравості зображення навіть при тьмяному освітленні;
• Точне відтворення кольору для широкого діапазону відтінків навіть за пікової або майже пікової яскравості;
• Однорідність контенту та рівномірне відображення усіх деталей та тонкощів, які можуть бути відтворені нечітко або приховані на стандартних типах кіноекранів або при перегляді вдома.

Кінотеатр уже відкритий для глядачів, тому «Диво-жінку 1984» вже можна подивитися в найвищій якості. Як і в решті кінотеатрів, у Miromax уважно ставляться до профілактичних засобів, щоб відвідування було комфортним та безпечним для глядачів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: