Новини

Тімоті Шаламе зіграє Віллі Вонку у фільмі-приквелі

Кіностудія Warner Bros. нарешті знайшла свого нового Віллі Вонку. Ним стане американський актор французького походження Тімоті Шаламе. Він зіграє кондитера у фільмі-приквелі «Вонка», який розповість про становлення ексцентричного винахідника.

Режисером-постановником стане Пол Кінг, відомий за дилогією про ведмедика Паддінґтона. Авторами сценарію стануть Кінг і Саймон Фарнабі. До них над сценарієм до фільму також працювали Саймон Річ, Саймон Стівенсон, Джефф Натансон і Стівен Левенсон. Хто саме з них отримає сценарний кредит, буде відомо вже після готовності стрічки.

Тімоті Шаламе стане не першим виконавцем ролі Віллі Вонки на великому екрані. Першим кондитера втілив Джин Вайлдер 1971 року у фільмі «Віллі Вонка та шоколадна фабрика». А в 2005 цю роль зіграв Джонні Депп у «Чарлі та шоколадній фабриці».

Як повідомляють інсайдери, у цій ролі Шаламе зможе проявити не тільки свої акторські здібності, але й вокально-хореографічні. Стрічка включатиме в себе декілька складних пісенних і танцювальних номерів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: