Новини

У Києві та Львові відкривається навчальний курс для сценаристів

Якщо ви завжди мріяли стати сценаристом і вдома у вас лежать стоси чернеток, які ви ніяк не закінчите, то для вас хороша новина. У Києві та Львові пройди тримісячний курс для сценаристів повного та короткого метру Terrarium.Інтенсив від професіоналів кіноіндустрії. Проект здійснюється за підтримки Українського культурного фонду та Державного агентства з питань кіно.

Лекторами курсу виступлять кінокритикиня Дарія Бадьор, літературознавець Євген Стасіневич, режисерки Катерина Горностай і Марина Степанська, драматург Максим Курочкін, акторка Римма Зюбіна, режисери Дмитро Сухолитки-Собчук і Тарас Ткаченко, продюсерка Олександра Костіна і мистецтвознавець Олександр Проненко.

Сам курс триває три місяці — за цей час слухачі встигнуть не лише прослухати лекційну частину, а й на практиці відшліфувати свій сценарій. Тому наявність хоча б заготовки скрипта необхідна, адже відбір проходить через творчий конкурс. Практична робота на курсі здійснюється за принципом «скрипт докторингу» – текст кожного учасника буде розбирати скрипт-консультант, надавати індивідуальні правки та приклади для вдосконалення свої інструментів.

Що найцікавіше, фіналом інтенсиву стане пітчинг перед запрошеними продюсерами, режисерами і представниками кіноіндустрії.

Цього року 7 учасників у кожному місті (тобто всього 14) отримають можливість безкоштовно пройти курс, завдяки державній підтримці. Фактично, це ще одна можливість повчитися «на бюджеті». Загалом у групі 17 місць, то ж ще 10 слухачів в кожному місті зможуть взяти участь у інтенсиві за власні кошти.

Курс стартує у Києві 13 серпня і триватиме до 19 жовтня, а у Львові початок 24 серпня з фіналом 27 жовтня. Усі деталі та програму Terrarium.Інтенсив можна дізнатися на сайті Terrarium.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: