Новини

«Тенет» Крістофера Нолана все ж отримав нову літню дату релізу

Хороші новини для фанатів Крістофера Нолана: «Тенет» все же вийде у прокат цього літа! Принаймні, в деяких країнах – Warner Bros. вирішили випустити картину у 70 європейських країнах (так, включно з Україною) вже 26 серпня. Американським глядачам треба буде чекати трохи довше – в США «Тенет» стартує лише на початку вересня, і то не в усії кінотеатрах, а лише в «обраних містах».

Ми, звісно, раді тому, що найгучніша прем’єра цього літа відбудеться, але рішення студії викликає запитання. По-перше, незрозуміло, яким чином Warner Bros. будуть боротися зі спойлерами – є висока ймовірність того, що сюжет найбільш загадкового фільму року опинеться в мережі ще до того, як відбудеться американська прем’єра. По-друге, залишається питання безпеки – «Тенет» точно збере у кінотеатрах велику кількість людей, і контролювати дотримання усіх антивірусних норм буде доволі складно.

«Тенет» мав вийти у прокат 17 липня. Потім дату релізу перенесли на 31 липня, а ще пізніше – на 12 серпня. Схоже, цього разу дата релізу справді остаточна. Ну що ж, це хоч якась крапля нормальності у загальній невизначеності!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: