Новини

Та-Нехасі Коутс та Джей Джей Абрамс працюватимуть над перезапуском «Супермена»

Як повідомляє видання Shadow and Act, «ворнери» запустили в роботу перезапуск «Супермена». Сценаристом нового проекту став письменник та журналіст Та-Нехасі Коутс, продюсуватиме стрічку Джей Джей Абрамс.

У проєкту поки немає режисера, а інформація про те, хто ж зіграє персонажа, поки невідомо. Деякі медіа заявляють, що пошук нового актора ще не розпочався, тоді як частина журналістів спекулюють, що можливо «ворнери» вирішили запустити в роботу історію про темношкірого Супермена. Раніше з’являлися інформація про те, що студія вела переговори з Майклом Бі Джорданом на роль Кал-Ела. При цьому Генрі Кавілл підтверджував готовність повернутися до ролі Кларка Кента в майбутньому.

Та-Нехасі Коутс — американський письменник та журналіст, автор трьох нон-фікшн книг The Beautiful Struggle, Between the World and Me, and We Were Eight Years in Power: An American Tragedy та роману The Water Dancer. Також він писав для видань The Village Voice, Washington City Paper, TIME, The New York Times Magazine, The Washington Post та багатьох інших.

Головна тема творчості Коутса — культурні, соціальні та політичні проблеми в американському суспільстві, особливо ті, які стосуються прав темношкірих та білого супремасизму. Цю тематику він привніс і у комікси — Коутс отримав премію Айзнера за роботу над «Чорною пантерою».

Поки невідомо, як саме стрічка впишеться у світ DC. Але давайте говорити реалістично, поки ніхто не знає, як саме стрічки, які зараз у стадії розробки, будуть поєднуватися. Цілком можливо, що у «Флеші» ми побачимо мультивсесвіт і новий Супермен буде в одному світі з Бетменом Роберта Паттінсона.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: