Новини

Сценарна майстерня Terrarium проведе у Карпатах програму для кіносценаристів

Сценарна майстерня Terrarium цього року проведе резиденцію – чотирьохтижневу програму для реалізованих сценаристів, які хочуть автономно працювати над своїм новим проєктом. 

Резиденція розрахована на 8 сценаристів, які працюватимуть над своїми проєктами з 1 по 31 серпня у Карпатах. Учасники програми щотижня будуть отримувати сценарні консультації від відомих європейських спеціалістів. Серед скрипт-докторів програми – Моніка Франчак, Бабіс Макрідіс, Антуан Ле Бос і Каталін Мітулеску.

Заявки на участь приймаються на різних стадіях розвитку, але обов’язково мають бути українською та англійською мовами. До заявки обов’язково потрібно додати попередні роботи автора. 

«До участі у Резиденції запрошуємо сценаристів з досвідом, які за місяць зможуть написати сценарій до повнометражного фільму. При відборі заявок будемо звертати увагу на попередні роботи автора(ки) та його (її) мотивацію долучитись до проєкту. Щотижня кожен резидент отримуватиме годину корисних консультацій від європейських спеціалістів. Мова онлайн зустрічей – англійська, тому знання мови — теж обов’язкова умова участі», —  розповіла керівник проєкту Олександра Сорохан.

Пріоритет надається сценаристам, чиї роботи отримували нагороди на сценарних конкурсах та/або які мають в доробку 2 коротких або 1 повнометражний фільм. 

Реєстрація та деталі – на сайті Terrarium 

Завдяки підтримці Українського культурного фонду участь в програмі безкоштовна.

Дедлайн для подачі заявок на Резиденцію – 27 липня 2020. Оголошення результатів відбору відбудеться 29 липня 2020.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: