Новини

Режисер «ВандаВіжн» зніме наступний «Стартрек»

Метт Шекман, який починав свій режисерський шлях у телесеріалах (від «Клієнт завжди мертвий» та «Доктора Хауса» до «У Філадельфії завжди сонячно» та «Бридка Бетті») переходить у вищу лігу. Студія Paramount довірила йому одну зі своїх найцінніших франшиз: «Стартрек», або ж «Зоряний шлях». Інсайдери повідомляють, що за режисера точилася справжня битва, і Paramount змогла в ній перемогти.

Попри культовий статус, «Стартрек» не може міцно закріпитися на кіноекранах. Після успішного фільму-перезапуску 2009 року студія випустила два сиквели: «Відплата» та «За межами Всесвіту», жоден з яких не став хітом. Після цього за написання нової частини бралися Квентін Тарантіно та Ноа Гоулі (автор серіалів «Фарго» та «Легіон»), але студія закрила обидва проєкти.

Поки що студія оптимістично ставиться до нової частини. Сценарій, який написали Ліндсі Бір та Дженева Робертсон-Дворет («Капітан Марвел», «Розкрадачка гробниць»), уже затверджено, пре-продакшн почався, а знімальний процес стартує навесні наступного року. Прем’єра фільму попередньо запланована на 2023 рік.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: