Новини

Ретроспектива Девіда Лінча та «Звук металу»: програма Американського кінофестивалю «Незалежність – 2021»

Дэвид Линч

15-21 квітня у київському кінотеатрі «Жовтень» пройде 11-й Фестиваль американського кіно «Незалежність». Попри те, що минулий рік видався непростим для американського кіно, цьогорічна програма фестивалю варта уваги. До неї увійшли війшли номінанти та лауреати престижних кінофорумів світу: «Оскара» та «Золотого Глобуса», фестивалю Санденс, кінофестивалю у Каннах, Берлінського кінофестивалю.

Серед ігрової програми фестивалю радимо звернути особливу увагу на стрічки «Звук металу», «Ніколи зрідка інколи завжди» та «Мінарі». Фільм «Звук металу» – номінат на «Золотий Глобус 2021» за найкращу акторську гру, «Мінарі» – цьогорічний номінант «Глобусу» за найкращий фільм іноземною мовою. «Ніколи зрідка інколи завжди» – лауреат гран-прі журі 70-го Берлінського кінофестивалю.

Також у рамках фестивалю проходитиме ретроспектива робіт Девіда Лінча, приурочена 75-му дню народження режисера та 25-й річниці виходу «Малголланд Драйв». У програмі також культові роботи режисера: «Синій оксамит» та «Дикі Серцем».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: