Новини

Ремейк Dead Space і Battlefield Portal: що показали на EA Play Live 2021

Electronic Arts провела чергову презентацію EA Play Live, де розповіла, чого гравцям варто чекати найближчим часом. Не обійшлося й без на диво неочікуваних анонсів.

Dead Space Remake

Жодної інформації щодо дати виходу чи геймплейних кадрів, однак EA коротким тизером все ж показала ремейк культового горору Dead Space. Гра створюється на рушії Frostbite з нуля: тобто розробники не користуються застарілими елементами, а заново їх відтворюють. В ремейку обіцяють використати сучасні технології, як-от швидкісні завантаження завдяки SSD та 3D-звук, задля максимального ефекту занурення. Вийде гра лише на консолях нового покоління PlayStation 5, Xbox Series X|S та PC.

Battlefield 2042 Portal

Для Battlefield 2042 анонсували безпрецедентний ігровий режим. Battlefield Portal — це інструментарій, який дасть змогу гравцям створювати власні ігрові режими на основі асетів з Battlefield 2042, Battlefield 1942, Battlefield Bad Company 2 та Battlefield 3. Зброю, техніку, бійців та правила гри можна як завгодно міксувати, створюючи унікальні мапи. А можна зіграти класичні режими на мапах зі старих ігор — таким чином Battlefield 2042 буквально пропонує ще й ремейки мультиплеєру старих ігор, адже всі мапи перероблені на сучасному рушії. Portal буде частиною Battlefield 2042, яка вийде 22 жовтня 2021 року на всіх актуальних консолях та PC.

Grid Legends

Минулого року Electronic Arts придбала студію Codemasters, розробників серій Grid та Dirt. Наступного року вже під егідою нового видавця Codemasters випустить Grid Legends — новий симулятор спортивних перегонів. У грі буде присутня сюжетна лінія, яка подаватиметься відеороликами з живими акторами. Одну з головних ролей зіграє шотландський актор Шуті Ґатва, відомий за серіалом Sex Education.

Lost in Random

Видавець продовжує підтримку малих розробників у межах ініціативи EA Original. Lost in Random — це гра, що поєднала динамічний геймплей в реальному часі з елементами покрокових тактичних ігор. Сюжет оповідає про двох сестер, що були розлучені злою Королевою. У грі буде реалізована карткова система: збираючи картки, гравець відкриватиме нові атаки та здібності. Виходить Lost in Random 10 вересня 2021 року на PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One та PC.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: