Новини

Прем’єри «Чорної вдови» та «Смерті на Нілі» знову переносяться

Жахливий для кінотеатрів 2020 рік уже закінчився, але переноси прем’єр досі тривають. Кінокомпанія Disney вкотре оголосила про те, що її найгучніші прем’єри отримують нову дату виходу. Це стосується як блокбастерів Marvel, так і довгоочікуваного сиквелу «Вбивства у Східному експресі».

«Чорна вдова» мала з’явитися на світових великих екранах 1 травня (в Україні 6-го), але тепер вийде 9 липня. Раніше на цю дату був запланований вихід «Шанг-Чі та легенди про десять перснів», який тепер переїхав на 3 вересня.

Ця зміна дати має стати останньою. Disney оголосили, що «Чорна вдова» вийде на Disney+ одночасно з релізом у кінотеатрах і буде доступна підписникам за додаткову плату в 30 доларів. До цього за такою самою схемою виходили «Мулан» і «Рая та останній дракон».

«Лука», новий мультфільм Pixar, взагалі не з’явиться в американських кінотеатрах і вийде одразу на Disney+ без додаткової плати. Це друга поспіль стрічка Pixar (після «Душі»), яка вийде за такою схемою. Українці ж, як і у випадку з «Душею», зможуть побачити мультфільм у кінотеатрах. Прем’єра запланована на 17 червня.

«Круелла» з Еммою Стоун остаточно закріпилася 27 травня і вийде одночасно в кінотеатрах та на Disney+ за додаткову плату.

Інші фільми теж змінили дати прем’єри:
«Персонаж», екшн-комедія з Раяном Рейнольдсом, вийде 13 серпня замість 20 травня;
«Кінгс Мен», продовження франшизи від Меттью Вона, вийде 22 грудня замість 19 серпня;
«Смерть на Нілі» Кеннета Брани з’явиться в світових кінотеатрах тільки 11 лютого 2022 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: