Новини

Повернення Енді Гарфілда та Кірстен Данст: що відомо про третю частину «Людини-павука»

Схоже, третя частини «Людини-павука» буде справжнім ностальгічним подарунком для любителів мультивсесвітів. Окрім Електро у виконанні Джеймі Фокса та Джей Джони Джеймісона у виконанні Дж. К. Сіммонса, у фільмі з’являтимуться такі старі улюбленці як Доктор Восьминіг Альфреда Моліни та альтернативні версії самого Пітера Паркера. Наприклад, персонаж Енді Гарфілда з «Нової Людини-павука» та, скоріше за все, Паркер у виконанні Тобі Маґваєра.

Також відомо, що до касту приєдналася акторка Кірстен Данст, яка зіграла Мері-Джейн Вотсон у кінотрилогії Сема Реймі. Поки незрозуміло, чи вийде у Disney та Sony домовитися з Еммою Стоун, але, схоже, з нею теж ведуть перемовини.

Сценаристи «Людини-павука» вже загравали з ідеєю мультивсесвіту у попередній частині трилогії, але тоді паралельні світи виявилися лише ілюзією, створеною Містеріо (Джейк Джилленгол). Але каст третього фільму дає усі підстави вважати, що цього разу тему мультивсесвіту нарешті справді розкриють.

Вихід третьої частини «Людини-павука» поки заплановано на грудень 2021 року. Головні ролі у стрічці зіграють Том Голланд, Зендея та Бенедикт Камбербетч.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: