Новини

PlayStation State of Play: трейлери з червневої презентації

Stray 

Гра про котика в кіберпанку нарешті отримала дату релізу. Пострибати дахами міста майбутнього та вилизати собі хутро можна буде вже 19 липня цього року. Крім дати, розробники показали ще й чимало геймплею. У Steam гру вже можна передзамовити за 359 грн.

Final Fantasy XVI

Нова “Фіналка” отримала свій перший геймплейний трейлер. Втім, радіти зарано, адже реліз гри відбудеться аж за рік — влітку 2023 року.

Resident Evil 4 Remake

Чутки справдилися: ремейк четвертої Resident Evil дійсно в розробці! Щоправда, чекати релізу ще довго. Повернення Леона Кеннеді до містичного селища відбудеться 24 березня 2023 року. Але є й хороші новини: до створення гри залучені розробники ремейку Resident Evil 2, тому нехай беруть скільки завгодно часу.

Street Fighter 6

Легендарний файтинг від Capcom повертається, на презентації показали перший геймплей і повідомили, що вийде гра колись у 2023-му. До речі, гра відтепер використовуватиме особистий рушій розробників RE Engine.

Horizon Call of the Mountain

Сумніваємося, що в наш час вдасться десь дістати нову PSVR2, але раптом що, для пристрою вийде своя ексклюзивна Horizon. Грати будемо не за Елой, а за колишнього члена Темних Карджа Раяса. Окрім сюжетного режиму, гра також матиме режим “Річкового плавання”, де, власне, можна буде плавати річкою й оглядати місцеві пейзажі.

The Callisto Protocol

Якщо ви скучили за Dead Space, то колишній розробник серії обіцяє потішити духовним послідовником горору вже наприкінці року. А ще не забувайте, що ЕА прямо зараз робить ремейк оригінальної Dead Space, яка вийде у січні.

Marvel’s Spider-Man Remastered та Spider-Man: Miles Morales на PC

Ексклюзиви PlayStation продовжують прибувати на комп’ютери. На черзі — Павуки. Гра про Пітера Паркера вийде на PC вже 12 серпня, а про Майлза Моралеса — до кінця цього року.

Season: A Letter to the Future

Мальовнича пригодницька гра про село, в якому завжди панує літо. Одного разу жінка на ім’я Естель рушає подорож, щоб дослідити світ, що знаходиться на межі змін. Гра вийде восени цього року.

Eternights 

Розробники Eternights об’єднали дейтинг-симулятор та слешер — і, судячи з трейлеру, вийшло доволі захопливо. Переконатися в цьому зможемо на початку наступного року, коли гра вийде.

Rollerdrome 

19 серпня зможемо пограти в стильну й брутальну Rollerdrome, де треба кататися на роликах та ефектно знищувати ворогів з вогнепальної зброї.

Tunic 

На PlayStation вийде мила гра про лисичку в стилі ранніх The Legend of Zelda. Зверніть на неї увагу хоча б заради української локалізації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: