Новини

Перші подробиці серіалу HBO Max про корпус Зелених ліхтарів

Ще майже рік тому повідомлялося, що стрімінг HBO Max планує зробити серіал про супергероя DC Зеленого ліхтаря, але тільки зараз з’явилися перші деталі проєкту.

Стрімінг замовив повний сезон, що складатиметься з 10 серій. Шоуранером буде Сет Ґрем-Сміт, письменник і сценарист, у доробку якого романи «Авраам Лінкольн: Мисливець на вампірів» та «Гордість і упередження і зомбі», і сценарій до фільму «LEGO Бетмен». Допомагатиме йому Марк Ґуґґенгайм, автор сценарію фільму «Зелений ліхтар» з Раяном Рейнольдсом та один з головних творців «Arrowverse» на телеканалі CW.

Серіал не буде зосереджуватися на одному головному герої, і представить глядачам одразу чотирьох земних Зелених ліхтарів. Щоправда, найвідомішого з них, Гала Джордана (якого зіграв Рейнольдс у 2011 році), не буде, так само як і Джона Стюарта. Натомість нам покажуть Алана Скотта (першого землянина в корпусі), Ґая Ґарднера, Джессіку Крус та Саймона Баса. Також автори обіцяють і інших відомих персонажів цієї міфології: Кіловоґа та Сінестро.

Зйомки серіалу почнуться в середині наступного року. Жодної інформації про те, хто зіграє в найдорожчому серіалі HBO Max, поки немає.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: