Новини

Netflix створить лайв-адаптацію манги One Piece

Найпопулярніша на даний момент манга One Piece отримає лайв-екшн адаптацію від Netflix. Перший сезон складатиметься з 10 серій. Як бачимо, стрімінг впевнено просуває свою ідею «а давайте зіпсуємо життя якомога більшій кількості фанатів манги/аніме».

One Piece Ейчіро Оди розповідає про вигаданий світ піратів, який огорнула масова істерія пошуку легендарних скарбів пірата Голда Роджера. Головний герой манги, Монкі Д. Луффі, вирушає у подорож світом з чітким планом стати Королем Піратів, на ходу збираючи краткасту команду друзів.

Перший випуск манги вийшов ще у 1997 році, а на даний момент вона наближається до свого тисячного примірника. Тож схоже нас чекає як мінімум 10 сезонів.

One Piece — найпродаваніша манга усіх часів. Станом на початок 2020 року продано близько 462 мільйонів примірників у 43 країнах світу. Найближчий переслідувач, Dragonball Акіри Торіями (серія закінчилась у 1995 році), відстає більш ніж на 150 мільйонів примірників.

Франшиза має на своєму рахунку аніме, кілька десятків повнометражок, більше 30 ігор та навіть невеликий тематичний парк. У загальному списку найприбутковіших франшиз в історії One Piece знаходиться на 19 місці, випереджаючи, серед іншого, бондіану.

Нагадаємо, Netflix в даний момент знімає лайв-екшн адаптацію «Ковбоя Бібопа», яку перенесли на 6 місяців через травму виконавця головної ролі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: