Новини

Новий геймплей та подробиці Marvel’s Avengers

Компанія Square Enix провела стрім під назвою War Table й поділилася подробицями прийдешньої гри про Месників: розповіла про бойову систему, структуру місій та показала головного антагоніста.

Події гри розгортаються у новому всесвіті, де Капітан Америка помер унаслідок катастрофи в Сан-Франциско. Тоді на повітряній базі Месників вибухнув Туман Терріґен — речовина, що змушує живі організми мутувати. Усе місто зазнало впливу Туману, люди почали здобувати неконтрольовані надможливості, а Месників розформували й оголосили поза законом, як і всіх інших супергероїв. Серед людей, що мутували, опинився Джордж Тарлетон (суперлиходій МОДОК), засновник корпорації AIM, яка тепер намагається контролювати надлюдей по всьому світу за допомогою роботів.

Розробники розповіли, що в грі будуть як сюжетні місії, так і кооперативні для чотирьох гравців. За проходження місій вас будуть нагороджувати різним спорядженням, артефактами, ресурсами та косметичними предметами. Таким чином гравець матиме змогу прокачувати героїв та обирати здібності, які найбільше пасують до його стилю гри.

У восьмихвилинному геймплеї за Тора показали варіації ударів та унікальних здібностей. Так, наприклад, Бог грому має серію наземних, повітряних та масових атак, а часом може битися зарядженими блискавками кулаками. Супергерої також можуть об’єднувати свої вміння та виконувати комбіновані добивання суперників.

Вихід Marvel’s Avengers заплановано на 4 вересня 2020 року для платформ PS4, XONE, PC та Stadia. А для тих, хто оформить попереднє замовлення, буде доступна бета-версія.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: