Новини

Розширення всесвіту і дивне шоу: нові подробиці про «Ковбоя Бібопа» від Netflix

Cowboy Bebop: The Movie (2001) Directed by Shinichiro Watanabe, Hiroyuki Okiura Shown: Spike Spiegel

Давно не було чутно новин про один з найочікуваніших серіалів від Netflix. Але на днях сценарист лайв-екшн серіалу Хав’єр Грілло-Марсуа дав інтерв’ю порталу io9. В ньому він розповів, що команда шоу планує зберегти все, що люблять фанати оригінального аніме, але при цьому «Ковбой Бібоп» не буде звичайним ремейком. Так Грілло-Марсуа хоче розширити знайомі сюжетні лінії і додати кілька нових.

«Не можна просто подивитися на “Ковбоя Бібопа” і сказати: “Ну, це просто точка відліку. Зробимо їм інші зачіски, інші костюми і назвемо по-іншому. Буде адаптація в загальному сенсі. Якщо ти робиш “Ковбоя Бібопа”, то ти робиш “Ковбоя Бібопа”. Розумієте, про що я? Це як працювати над “Зоряними війнами”».

За словами сценариста, маючи на руках 26-серійний проект, повний колоритних лиходіїв, історій, противників, вони не збираються просто перероблювати всі сюжети з аніме. «Ми також намагаємося розширити історії Спайка Шпігеля і Синдикату, Спайка Шпігеля і Джулії, Спайка Шпігеля і Вішеза. Ми дивимося і запитуємо себе: “Хто кращий лиходій в серіалі і як ми можемо помістити його в загальну оповідь?»

Попри те, що зйомки проекту стартували ще влітку 2019 році, серіал досі не готовий, оскільки Джон Чо, виконавець ролі Спайка, пошкодив коліно на майданчику в Новій Зеландії і процес довелося поставити на паузу. Далі продовжити роботу було неможливо через пандемію.

При цьому чорновий варіант першого епізоду все ж таки вже готовий і Хав’єр Грілло-Марсуа його бачив. Сценарист залишився у захваті від акторської гри і роботи художників-постановників.

Марсуа додає, що це буде по-хорошому дивне шоу: «Будучи фанатом фантастики в 1990-ті, ти дивився серіал і спочатку бачив все, що і так вже знав. Перенесемося вперед на 30 років. Телебачення зараз дуже дивне, показує абсолютно божевільні речі. Дуже складно пояснити людям, наскільки мені дивно бачити “Гру престолів”, коли для мене в дитинстві найближчим аналогом “Гри престолів” була передача “Чаклуни і воїни”, яка виходила на CBS в 1980-ті. Ми можемо бути дивними. Ми можемо подивитися аніме і взяти з нього ідеї для дизайну».

Дати релізу у «Ковбоя Бібопа» поки що немає, але прем’єра відбудеться не раніше 2021 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: