Новини

Ніл Ґейман готує другий сезон серіалу «Добрі передвісники»

У 2019 році Amazon і BBC представили глядачам мінісеріал «Добрі передвісники» за однойменним романом майстрів сучасного фентезі Террі Пратчетта та Ніла Ґеймана. Він розповідав про ангела та демона, які разом намагалися запобігти апокаліпсису. І попри те, що шість серій повністю розкрили сюжет книжки, стало відомо, що серіал повертається з другим сезоном.

Як і минулого разу, відповідальним за проєкт буде Ніл Ґейман. Він розділить обов’язки шоуранера з режисером Даґласом Маккінноном, який зняв усі серії першого сезону. На відміну під першого сезону, Ґейман буде не єдиним сценаристом. Допоможе йому Джон Фіннемор, британський комік, відомий активною роботою на радіо. Майкл Шін і Девід Теннант, виконавці головних ролей, також повернуться до серіалу.

Як запевняє Ґейман, ідеї щодо продовження у нього з Пратчеттом виникли ще давно, але так і не перетворилися на повноцінний роман. Саме ці ідеї складуть основу другого сезону.

Подробиці сюжету поки що невідомі, але Ґейман сказав, що історія почнеться, коли в книжкову крамничку Азірафаеля зайде таємничий ангел, що втратив пам’ять.

Другий сезон, як і перший, складатиметься з шести серій. Зйомки почнуться наприкінці 2021 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: