Новини

Знайомтесь, «Нові мутанти»: нові кадри представляють головних героїв фільму

Disney і 20th Century Studios (яка позбулася слова Fox у назві) зробили вигляд ніби не було двох років очікування і нарешті почали рекламну кампанію «Нових мутантів». Нові кадри представляють головних героїв фільму, яких зіграли Аня Тейлор-Джой, Мейсі Вільямс і Чарлі Гітон.

Тейлор-Джой зіграє Ільяну Распутіну, відому також як Магія. Не важко здогадатися, що вона росіянка, а щодо суперздібностей, то дівчина може мандрувати між світами, має меч та є дуже могутньою чаклункою. Персонажка є однією з найпопулярніших мутанток у коміксах і вперше з’явиться на великому екрані.

Вільямс дісталась роль Райне Сінклейр — шотландської мутантки, яка може перетворюватися на вовкулаку. Тобто формально, вона вовкулака. При цьому її природа дуже конфліктує з католицькою вірою героїні, що створює додаткову глибину персонажки і купу проблем.

Чарлі Гітону дісталась роль Сема Гатрі за прізвиськом Гарматне ядро. Його сили, не складно здогадатися, роблять його схожим на гарматне ядро — він може прискорюватися, стаючи у цей момент майже невразливим. Що, звичайно, не рятує його від душевних травм. Наприклад, від смерті батька і подальших страждань під час роботи на шахті.

Блу Гант зіграла мутантку Дані Мунстар, яка вміє створювати ілюзії найбільших страхів своїх суперників. Щоправда це не позбавляє персонажку жахів минулого — в коміксах її батьків вбив демонічний ведмідь. Точніше Дані побачила це у видінні, після чого батьки загадково зникли.

Останній, кого представили на даний момент — героя Генрі Заги, Роберта (Боббі) да Косту, відомого також як Сонячна пляма. Його вміння заключаються в поглинанні та перенаправленні сонячної енергії. На відміну від решти, в коміксах Боббі був сином впливового бізнесмена і особливо не стаждав.

Нагадаємо, картина Джоша Буна «Нові мутанти» вийде на екрани 2 квітня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: