Новини

Netflix оголосив акторський склад екранізації коміксу «Пісочний чоловік»

Неймовірно, але нарешті ми дочекалися новин щодо одного з найбільш довгоочікуваних проєктів стрімінг-сервісу Netflix – адаптації коміксу «Пісочний чоловік»! Головного героя історії Ніла Ґеймана, бога Морфея, зіграє британський актор Том Старрідж. Раніше ходили чутки про те, що роль можливо виконає Джозеф Гордон-Левітт, але це було ще у 2016 році, коли комікс мали екранізувати у якості повнометражного фільму.

Акторка Ґвендолін Крісті виконає роль Люцифера, а Чарльз Денс зіграє шарлатана та чарівника Родеріка Берджеса. Цікаво, що і Крісті, і Денс вже перетиналися в іншому масштабному фентезійному проєкті – вони обоє грали у серіалі «Гра престолів».

Також відомо, що до акторського складу приєдналися Бойд Голбрук, Асім Чодрі та Сандживе Баскар. У першому сезоні «Пісочного чоловіка» буде 11 епізодів, і за словами Грега Берланті, одного з продюсерів серіалу, це буде один з найбільших проєктів, знятих за мотивами коміксу DC.

Комікс «Пісочний чоловік» планували адаптувати ще у 1990 роках, але нарешті складається враження, що його екранізація справді може потрапити на екрани.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: