Новини

Епічно і звабливо: перші реакції на live-action адаптацію «Мулан»

Попри те, що світовий реліз «Мулан» все таки перенесли на невизначений термін, показ для преси цього тижня таки відбувся і схоже, що це кіно тепер буде ще більш очікуваним. Судячи з перших реакцій критиків у соціальних мережах, на нас чекає найкраща live-action адаптація від Disney.

Так багато хто відмічає чудову постановку Ніккі Каро та перфоманс виконавиці ролі Мулан – Лю Іфей. Пісень нікому не бракувало, а ось розмах бойових сцен по-справжньому вражає. Ось що пишуть оглядачі:

Каст «Мулан» фантастичний. Є багато дрібних моментів, які відсилають до анімації, що ощасливить фанатів. Дуже гарна та епічна операторська робота. В цьому фільмі більше фантастичних елементів ніж я очікувала. Загалом, чудове та смішне переосмислення анімації.

#Mulan це найкраща live-action адаптація від Disney з часів «Попелюшки». Вона знаходить нові грані в історії, яку всі ми вже знаємо, в той самий час демонструючи прекрасний екшн, теплоту та гумор. Лю Іфей просто вогонь.

Також, на диво це досить гаряче, як для фільму Disney. До прикладу: в залі пролунало дуже гучне OH MY GOD коли Йосон Ан зняв сорочку.

Я бачив «Мулан» вже двічі і мушу сказати, що він прекрасний. Найкращий live-action перезапуск Disney. Думаю, що це ще й перший батальний епік від Disney? Він прекрасний, поглинаючий, насичений та надихаючий. Каст чудовий, а режисура Нікі Каро просто захоплює.

Ремейк «Мулан» залишає багато поза увагою (з оригінальної анімації – ред.), але пропонує багато нового взамін. Багато відсилок до картини 1998 року пишуть історію, сповнену неймовірним екшном, гумором та теплотою. О, і романтична хімія між персонажами стає доволі гарячою.

#Mulan просто фантастичний. Досить відрізняється від оригіналу, з чудовими екшн-сценами, але з теплотою оригіналу. Навіть немає значення, що це не мюзикл. Якщо ви фанат анімації, то для вас є тонкі натяки на багато пісень. Не можу дочекатися аби подивитись його знову.

#Mulan – це перше чудове супергеройське кіно 2020-го? Здається, що так. Вона стрибаж над дахами, літає через стіни, стріляє зі стріл і просто крута. Фільм служить нагадуванням бути вірною собі. Маленькі дівчатка точно будуть слідкувати тепер за Лю Іфей.

Я дуже здивований тому, наскільки мені сподобався «Мулан». Він настільки величний, екшн захопливий, він досягає рівню виотонченості та краси, якого ви не очікуєте.
(Я ніколи не був фанатом анімації, здається, а бачив її лише раз. Тому тут без жодних прив’язок).

#Mulan захоплюючий, яскравий, емоційний та відрізняється від анімованої версії. Це, безумовно, самостійний твір, який мені зайшов – також це більш зрілий фільм від Disney, який демонструє приголомшливу роботу художника-постановника та хореографію боїв. Режисер Нікі Каро та Лю Іффей – справжні зірки, на мою думку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: