Новини

Метт Деймон і Карен Ґіллан зіграють у четвертому фільмі про Тора

Схоже, що через скорочення кількості фільмів (мабуть, і так зрозуміло, з якої причини) зірки починають щільніше збиратися в тих картинах, які гарантовано потраплять на великі екрани. Серед них, звісно, і четвертий «Тор» від Тайки Вайтіті.

Як повідомляє Deadline, Карен Ґіллан і Метт Деймон уже прибули в Австралію для зйомок у стрічці, яка називатиметься «Тор: Любов і грім». Крім них у фільмі зіграють Кріс Гемсворт, Наталі Портман, Тесса Томпсон, Крістіан Бейл і Кріс Пратт.

Для обох акторів це вже не перша поява у всесвіті Marvel. Карен Ґіллан зіграла Неб’юлу у двох частинах «Вартових галактики» та двох останніх «Месниках». Саме цю роль вона втілить і в новому фільмі. А от Метт Деймон до цього з’являвся тільки в камео. У фільмі «Тор: Рагнарок» він зіграв актора, який грав Локі у театральній постановці в Асґарді.

Thor: Love and Thunder: Matt Damon reportedly joins thorquel | GamesRadar+

Проте навряд чи в четвертому фільмі роль Деймона обмежиться простим камео. Річ у тім, що в Австралії зараз доволі жорсткий карантин, а тому всі гості зобов’язані після прильоту два тижні просидіти в ізоляції. І якщо Метт Деймон справді два тижні сидітиме на карантині тільки для того, щоб на 30 секунд з’явитися у фільмі, це, мабуть, стане одним з найдорожчих камео в історії MCU.

Коментарі Деймона місцевій пресі теж свідчать про те, що актор зіграє доволі важливу роль у стрічці. За його словами, він проведе на зйомках в Австралії кілька місяців.

Наразі прем’єра стрічки «Тор: Любов і грім» запланована на 6 травня 2022 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: