Новини

Мережа кінотеатрів «Планета кіно» може закритися

Цього тижня український уряд запровадив карантин вихідного дня, який має на меті знизити кількість соціальних контактів. Він забороняє, у тому чилі, роботу ТРЦ, діяльність закладів культури і проведення культурних масових заходів у вихідні. Звісно, це безпосередньо стосується і кінотеатрів.

Співвласник мережі кінотеатрів «Планета кіно» Дмитро Деркач на своїй сторінці facebook заявив, що в таких умовах «після тижня роботи, ймовірно, доведеться закрити всі наші кінотеатри та звільнити 500 співробітників».

Кінотеатри до 80% доходу отримують саме у вихідні. У будні дні люди не ходять у кінотеатри, вони активно натовпом їздять у громадському транспорті.

Попрацюємо тиждень, після цього, ймовірно, доведеться закрити всі наші кінотеатри та звільнити 500 співробітників. Залишити цих людей без роботи та зарплати.

І це все при тому, що в нас безпечно, що підтверджується міжнародними дослідженнями. У нас набагато безпечніше громадського транспорту, який продовжуватиме переповнюватися в будні дні.

Дмитро Деркач

Нагадаємо, що українські кінотеатри були зачинені з березня по липень через карантин, а після відновлення роботи працюють з удвічі меншою місткістю, блокуючи частину місць для забезпечення соціальної дистанції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: