Новини

«Київський тиждень критики» оголошує прийом студентських фільмів

У рамках 4-го щорічного кінофестивалю «Київський тиждень критики» створено фестивальну програмну секцію «Перший погляд». До неї увійдуть студентські фільми, які під час фестивалю будуть представлені провідним українським продюсерам, відбірникам кінофестивалів та кінокритикам.  

Взяти участь можуть короткометражні фільми студентів українських ВНЗ та кіношкіл, створені в рамках учбового процесу після 1 січня 2019 року. Для подачі роботи необхідно заповнити форму до 4 вересня 2020 року. 

«Київський тиждень критики» – міжнародний кінофестиваль, створений з метою ознайомлення українських глядачів із найкращими новими фільмами, обраними професійними українськими кінокритиками. До програми фестивалю входять стрічки з лайн-апів головних світових кінофестивалів цього року, а також картини, що мали значний вплив на історію кінематографа або присвячені визначним діячам кіномистецтва. 

Кураторами фестивалю виступають українські кінокритики: редакторка розділу «Культура» онлайн-видання LB.ua та співзасновниця «Спілки кінокритиків України» Дарія Бадьйoр, режисер та засновник інтернет-журналу про авторське кіно Cineticle Станіслав Битюцький, кінокритик, автор видань LB.ua, «Фокус» та DTF MAGAZINE Сергій Ксаверов та кінокритикиня, радіоведуча та екс-випускова редакторка Vertigo Анна Дацюк. 

У 2020 році проведення «Київського тижня критики» заплановано на 22-28 жовтня. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: