Новини

У Києві відкриють кінотеатр «КІНО42» для авторського та незалежного кіно

На Подолі відкриється новий камерний кінотеатр «КІНО42». Засновниками стали Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики «86» та готель Bursa.

Знаходитиметься він у приміщенні готелю Bursa на Костянтинівській, 11. Програма фокусуватиметься на незалежному, авторському та українському кіно. За словами співзасновника Іллі Гладштейна, бажання відкрити «КІНО42» виникло після закриття у Києві трьох кинотеатрів:

«Після закриття трьох кінотеатрів за останній рік авторське кіно в Києві стало бездомним. Ми задумали «КІНО42» як новий дім для кіно; місце, де його не лише дивляться, але й обговорюють, і навіть створюють».

Судячи з офіційного сайту, фільми транслюватимуться мовою оригіналу. Сам кінотеатр планується як місце не лише для перегляду фільмів, а і для обговорення. Розклад у кінотеатрі буде змінюватися відповідно до підібраної програми.

Квитки можна буде придбати в касі та онлайн. В грудні у кінотеатрі показиватимуть українську стрічку «Історія зимового саду», німецьку «Берлінський фейсконтрольник» та грузинсько-шведську «А потім ми танцювали».

Відкриття планується четвертого грудня.

Джерело: The Village Україна

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: