Новини

ЗМІ: Джоді Комер може зіграти Фуріозу в приквелі «Шаленого Макса»

В західних медіа з’явилась нова інформація щодо ймовірного продовження франшизи «Шалений Макс». При цьому мова як про довгоочікуваний сиквел з Томом Гарді та Шарліз Терон, так і про приквел, який зосередиться на юній Фуріозі.

Так Джоді Комер — зірка серіалу «Вбиваючи Єву» претендує на роль протагоністки в приквелі, до того як та стала военачальницей Несмертного Джо. В той самий час повідомляється, що її партнером по зйомках може стати Річард Медден («Гра престолів»). Актор зіграє персонажа, чиє ім’я не повідомляється, зате є його короткий опис. Це гарний хлопець, чиє обличчя спотворене раною, краї якої стягнуті блискучими хромованими скобами. До того ж на Collider повідомляє, що до касту фільму приєднається Ях’я Абдул-Матін ІІ («Вартові»).

Щодо сиквелу сучасного «Шаленого Максу» (або ж п’ятого фільму франшизи Міллера) відомо ще менше. Гарді та Терон, наймовірніше, повернуться у фільм, робоча назва якого Wasteland. Сценарій картини називають надзвичайно похмурим.

Міллер повернеться в крісло сценариста і режисера обох фільмів — постановник займається розробкою проектів одночасно. Старт зйомок заплановано на кінець року, і проходити вони будуть в Австралії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: