Трейлери

Історія насилля у новому промо горору Candyman

Промо-кампанія горору Candyman відновлена і вона нам, без сумніву, дуже подобається. На днях режисерка картини Ніа ДаКоста поділилась в твіттері анімаційною короткомтеражкою, яка є своєрідним прологом до фільму. Анімація створена студією Manual Cinema в стилі тіньових ляльок.

У ролику вражаюче зображені три історії: одна про працівника кондитерської фабрики, який пригощав дітей цукерками і був вбитий поліцейськими; в центрі сюжету другої – юний хлопчик на велосипеді, який був звинувачений сусідами у злочині і потрапив за це на електричний стілець; третя історія натякає на легенду походження самого Кендімена – раба-художника, якого вбили після того, як дізанлися про його закоханість у білу-жінку – дочку його хазяїна.

Реліз самого горору запланований на 20 вересня (хоча оригінально фільм мав вийти 12 червня). Дія нового Candyman перенесена в наш час у околиці Чикаго, де розгортався сюжет першого фільму. У картині задіяні Яха Абдул-Матін ІІ («Вартові»), Коулман Домінго («Сельма»), Тейона Парріс («Шановні білі люди») та навіть оригінальний Кендімен Тоні Тодд. Продюсером виступив Джордан Піл.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: