Новини

Президент та CEO Disney Боб Айгер пішов з посади

Як грім серед ясного неба нинішній президент та CEO корпорації Disney Боб Айгер оголосив про свою відставку. Його замінить Боб Чапек, який до цього займався парками розваг компанії.

Новина дещо неочікувана, оскільки контракт з Айгером був заключений до 2021 року. Його продовжили після невдалої спроби знайти наступника у 2018-му, коли закінчилася попередня угода.

Боб Айгер посів посаду президента Diseny у 2006 році, замінивши Майкла Айзнера. За 13 років у кріслі CEO управлінець добився масштабних успіхів, перетворивши корпорацію на лідера ринку за всіма напрямками. Саме з ініціативи Айгера була придбана Pixar, також він посприяв купівлі Marvel, Lucasfilm та поглинанню Fox.

Крім того, Айгер був піонером електронної комерції телепрограм. Саме він запропонував Стіву Джобсу створити iTunes для відео — контент каналу ABC з’явився ще на iPod Video. Запуск Disney+ також був ініціативою Боба Айгера, який працював на ABC ще з середини 80-х.

Айгер, який сам вирішив піти з посади, залишиться головою ради директорів Disney як мінімум до кінця 2021 року і буде займатися креативною частиною розвитку корпорації. Контракт з Чапеком заключений до 2023 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: