Новини

HBO Max планує розширювати кіносвіт «Гаррі Поттера» новими проєктами

Після новин про те, що HBO Max можливо працює над серіалом по «поттеріані», з’явилося нове підтвердження цієї інформації. Цього разу набагато вагоміше.

Під час конференції Morgan Stanley для інвесторів, виконавчий директор WarnerMedia Джейсон Кілар повідомив, що HBO Max зацікавлений у нових проєктах всесвіту Гаррі Поттера.

Є така прикольна штука, «Гаррі Поттер» — одна з найпопулярніших франшиз світу. Ми дуже вдячні бути партнерами Дж. К. Ролінґ і я б сказав, що франшиза має чималий потенціал.

Такі натяки з вуст топ-менеджера одного з найбільших медіаконгломератів світу ніколи не виникають на пустом місці. Вже тривалий час у ЗМІ циркулюють чутки, що «ворнери» працюють не лише над серіалом, а й розглядають ідею екранізувати п’єсу «Гаррі Поттер і прокляте дитя» — жахливого фанфік-покруча Джека Торна, який завдяки спадщині «поттеріани» і підтримці Дж. К. Ролінґ бив усі рекорди на театральній сцені.

Не дивно, що «ворнери» шукають нові шляхи для розвитку величезного потенціалу франшизи. «Фантастичні звірі» стали для студії величезною проблемою через проблеми зі сценарієм, посередні касові збори та складнощі з виробництвом. На цьому тлі заміна Джонні Деппа є лише невеличким ускладненням.

Нагадаємо, один з можливих шляхів розвитку всесвіту «ворнери» вже активували — у 2022 році чекаємо відеогру Hogwarts Legasy за мотивами «поттеріани».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: