Новини

Френсіс Форд Коппола робить нову версію «Хрещеного батька 3»

Фінальна частина культової трилогії отримує нове життя. Френсіс Форд Коппола підготував новий монтаж і реставрацію фільму, який тепер називатиметься «Хрещений батько Маріо П’юзо, Кода: Смерть Майкла Корлеоне» (Mario Puzo’s THE GODFATHER, Coda: The Death of Michael Corleone). За словами режисера, він змінив початок і кінець стрічки, переставив місцями деякі сцени та трохи змінив закадрову музику. На його думку, саме в такому вигляді картина є більш відповідним завершенням перших двох фільмів, ближчим до оригінального варіанту Копполи та П’юзо.

Дистриб’ютором оновленої версії стрічки стане Парамаунт, який навіть покаже її на великому екрані. Щоправда, тільки в окремих кінотеатрах, після чого фільм одразу можна буде придбати в цифровому форматі чи на диску.

«Хрещений батько 3» вперше вийшов у кінотеатрах 30 років тому, отримав 7 номінацій на «Оскар», але не виграв жодної, заслуживши статус одного з найбільших розчарувань в історії американського кінематографу. Важко сказати, чи зможе новий монтаж це виправити, але принаймні фільм «Хрещений батько Маріо П’юзо, Кода: Смерть Майкла Корлеоне» тепер відрізнятиметься від перших двох частин не тільки якістю, але й назвою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: