Новини

Джонні Депп більше не гратиме Ґріндельвальда у «Фантастичних звірях»

«Фантастичні звірі», спіноф у всесвіті Гаррі Поттера, залишилися без головного антагоніста. Джонні Депп опублікував заяву, що більше не гратиме персонажа після того, як студія Warner Brothers попросила його піти з франшизи. Компанія підтвердила цей факт, і заявила, що шукатиме іншого актора на цю роль.

Таке рішення, найімовірніше, стало результатом судового вироку, який ухвалив британський суд кілька днів тому. Депп звинувачував таблоїд The Sun у наклепі, бо там написали, що він б’є свою дружину, голлівудську акторку Ембер Герд. Після тривалого процесу суд виніс вирок на користь газети. Депп сказав, що подаватиме апеляцію й не дозволить, щоб ця ситуація визначила його життя та кар’єру.

Нагадаємо, що звинувачення на адресу Деппа з’явилися ще тоді, коли його вибрали на роль Ґріндельвальда, але Warner Bros. і Джоан Ролінґ висловили довіру актору й заявили, що не діятимуть на основі недоведених звинувачень. Схоже, тепер звинувачення стали достатньо обґрунтованими, тому студія наважилася на зміну актора.

Одночасно з цим компанія заявила, що прем’єра стрічки переноситься на літо 2022 року. До цього планувалося, що третя частина «Фантастичних звірів» вийде в кіно 12 листопада 2021.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: