Новини

Мед і жадібність: дивіться переможця «Санденсу» в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE

З 1 жовтня онлайн-кінотеатр DOCUSPACE показує документальний фільм «Медова земля» від режисерів Тамари Котевської та Любомира Стефанова. Вибір фільму зумовлений всесвітнім днем охорони природних місць проживання тварин і рослин, що припадає на 6 жовтня.

Фільм розповідає про пасічницю Хатідже, яка живе у віддаленому гірському селі в Північній Македонії, доглядає хвору матір та збирає дикий мед. Її життя докорінно змінюється, коли до села приїздить родина кочівників. Радість сусідства перетворюється на розпач, коли чужинці порушують місцевий життєвий уклад і через власне неуцтво вбивають диких бджіл.

Стрічка отримала Гран-прі журі міжнародного конкурсу «Санденс» за найкращий документальний фільм та особливу відзнаку журі за операторську роботу. Крім того «Медова земля» отримала нагороду Національної спільноти кінокритиків США за найкращий неігровий фільм.

Окрім фільму, який можна подивитися на платформі, також можна долучитися до онлайн-дискусій на docuspace.org, а також на фестивальних сторінках Facebook та YouTube.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: