Новини

«Дискосвіт» Террі Пратчетта екранізують для телебачення

Серію популярних фентезійних романів британського письменника Террі Пратчетта «Дискосвіт» адаптують для маленького екрана. Продакшн-компанія Narrativia, заснована самим Пратчеттом, підписала угоду з продюсерською компанією Motive Pictures. За словами голови Motive Pictures, вони будуть спільно працювати над створенням «точних» екранізацій.

Минулого року вже повідомлялось про те, що BBC замовили телешоу за мотивами «Варти» Террі Пратчетта. Скоріше за все, адаптації від Motive Pictures будуть більш заточені на фанатів письменника – ці екранізації будуть намагатися максимально точно передавати його сюжети. А серіал від BBC вже можна назвати контраверсійним – шоураннери доволі вільно поводяться з першоджерелом. Наприклад, акторка Анна Чанслер зіграє патриція Ветінарі – героя, який у Пратчетта був чоловіком.

«Дискосвіт» Пратчетта – цикл гумористичних фентезійних романів, які прославились завдяки влучній сатирі реального світу та жанровому різноманіттю. Наприклад, підцикл про Варту – урбаністичне фентезі, яке пародіює класичні історії про поліцейських.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: