Новини

Sony офіційно представила контролер для PlayStation 5

DualSense

Компанія Sony офіційно представила DualSense — контролер (або джойстик) для нового покоління приставок PlayStation. Попри те, що вихід консолі запланований на осінь-зиму 2020-го, поки невідомо, як буде виглядати сам системний блок.

Що стосується джойстика, то він отримав назву DualSense (попередні покоління називалися DualShock) і буде відрізнятися від попередника не лише дизайном, але й новою системою тактильної віддачі.

У анонсі сказано, що віддача DualSense дозволить детальніше відчути події на екрані. Наприклад, під час перегонів можна буде одразу зрозуміти, що машина пробуксовує в грязюці. Також адаптивні тригери будуть вбудовані в кнопки R2 та L2, що дозволить переосмислити використання знаряддя в грі. До прикладу, гравець відчуватиме, натяг тятиви луку.

Крім цього, кнопка Share буде замінена на кнопку Create, можливості якої поки не розкриті. У DualSense буде вбудований мікрофон, для того щоб можна було спілкуватися з іншими гравцями навіть без гарнітури. Світловий індикатор теж переїхав — тепер він буде з обох боків тачпаду.

Що ж, чекаємо нових деталей від Sony про PS5.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: