Новини

Комікси DC comics перекладуть українською мовою

Українське видавництво «Рідна Мова» отримало права на переклад коміксів DC українською мовою. Про це повідомляє офіційна сторінка у Facebook. Проект реалізують спільно з київським Comic Con, а перші книжки мають відправити до друку вже навесні 2017 року.

Перші роботи, створенні у співпраці з вітчизняними перекладачами, планують презентувати вже на наступному Kyiv Comic Con. Ці наміри підтвердила і Марія Шагурі, співорганізаторка фестивалю:

У 2017 році плануємо видати від 6 до 8 книг. Назви поки не розголошуємо, але я можу сказати, що це будуть одні з найпопулярніших класичних синглів. Перші декілька книг презентуємо весною на Київ Комік Коні. Можу також сказати – і це те питання, яке завжди хвилює фанатів – що комікси DC українською будуть доступніші за ціною, аніж комікси DC іншими мовами. Що стосується Vertigo, права поширюються і на імпринти видавництва DC.

Також оголошений конкурс перекладачів, які зможуть долучитися до роботи з коміксами DC.

До перекладу може долучитись будь-хто, але потребується виконання декількох вимог: вільне володіння англійською, захоплення коміксами та відповідальність за свою роботу. У випадку, якщо такий опис повністью відповідає твоїм якостям, представники видавництва розглянуть кандидатуру за електронную адресою [email protected]. Потрібно надіслати невеликий мотиваційний лист, а також вказати свій перекладацький досвід, зазначивши у темі повідомлення «Переклад коміксів DC». Часу ще багато — видавництво встановило дедлайн прийому заявок на 10 грудня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: