Новини

CBS готує сольний серіал про Клариссу Старлінг

CBS поділилися неоднозначною але інтригуючою новиною – канал замовив пілот серіалу, який буде спін-оффом «Мовчання ягнят», а точніше – сольним тв-шоу про агентку Клариссу Старлінг.

Нагадаємо, в фільмі її роль виконала Джоді Фостер, а вже згодом у сиквелі цей образ на себе перебрала Джуліанна Мур. Як повідомляє Variety, події розгортатимуться в 1993 році, одразу після славнозвісної співпраці агентки з Ганнібалом Лектером. За описом, шоу стане «глибоким зануренням у нерозказану особисту історію Старлінг в часи коли вона повертається до розслідувань справ сексуальних ман’яків та вбивць у Вашингтоні». Поки невідомо, чи з’явиться сам Ганібал в картині, так само як і не відомо, в якому форматі розгортатиметься шоу (чи матиме він наскрізний сюжет, чи кожна серія буде представляти нову окрему справу).

Шоуранерами серіалу виступлять Алекс Куртцман (Star Trek: Discovery) та Дженні Люмет (Rachel Getting Married).

Варто зазначити, що це не перша спроба повернути персонажа на екран. Шоуранер серіалу «Ганібал» Брайан Фуллер мав на меті ввести Кларису в сюжет перж ніж шоу закрили. Також в 2012 канал Lifetime збирався відзняти пілот сольного серіалу про агентку Старлінг, але проект так і не стартував.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: