Новини

«Бетмен» на великому екрані: В Києві покажуть культовий фільм 1966 року з Адамам Вестом

З 23 по 27 листопада у Києві відбудеться Kinove – фестиваль інтелектуального та естетичного кіно. В програмі зібрані культові картини двох десятиліть та фестивальні хіти 2018-2019.

Зокрема, в рамках фестивалю на великому екрані покажуть призера Санденсу “Монос” (2019) Алехандро Ландеса, венеційський хіт “Акварель” (2018) Віктора Косаковського, тріумфатора ОМКФ “А потім ми танцювали” (2019) Левана Акіна, канського учасникак “Собаки не носять штанів” (2019) Юкки-Пекки Валкеапі, українську трагікомедію “Іванов” (2018) Дмитра Фальковича, сміливу документалку “Ботеро” (2018) Дона Міллера, а також вже классичні “З широко заплющеними очима” (1999) Стенлі Кубрика і “Вальгалла: Сага про вікінга” (2009) Ніколаса Віндінга Рьофна.

Також в рамках фестивалю відбудеться спеціальна подія, до якої долучиться і редакція Vertigo – показ фільму “Бетмен” (1966) Леслі Х. Мартінсона – першої повнометражної кольорової стрічки про людину-летючу мишу. Головні ролі у пригодницькій комедіх виконали Адам Вест (Бетмен) та Берт Уорд (Робін). Фільм знімався на хвилі успіху першого сезону однойменного телесеріалу, де також зіграли Вест та Робін.

Перебуваючи на черговій рятувальній міссії, Бетмен та Робін потрапляють в пастку, спеціально влаштовану чотирма найбільшими злочинцями світу – Джокером, Пінгвіном, Людиною-кішкою та Людиною-загадкою. Їхня мета – раз і назавжди покінчити з двома невтомними героями. До того ж, за допомогою смертоносного дегидратора-розпилювача жахлива четвірка планує підкорити весь світ.

Показ відбудеться 25 листопада в “Київській Русі” (детальніше про подію). Редакція Vertigo обіцяє цікаву презентація картини перед сеансом. Решта показів в рамках Kinove пройдуть в кінотеатрах “Жовтень”, “Київська Русь” та “Братислава”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: