Ексклюзивний фотосет зірок «Warcraft: Початок»

Деніел Ву, орк Гул’дан

002

Деніел Ву потрапив на прослуховування завдяки дружині, яка давно фанатіє від гри. Незважаючи на участь у великій кількості гонконгських бойовиків, роль орка Гул’дана виявилась найважчим фізичним випробуванням для актора.

«Я пам’ятаю, як прочитав сценарій та виявив, що Гул’дан — старійший з орків, зовсім не мого віку. Тому я й спитав у Данкана: «Якщо це дуже старий орк, то чому ви обрали молодого актора?». Як виявилось, уся справа у фізичному навантаженні. Старший актор просто б не витримав подібного.

І щойно я потрапив до тренувального табору орків, як усе зрозумів. Мій герой майже увесь час знаходиться у напівприсяді, тому перші кілька тижнів були складними — я натренував стегна та зад так, що не міг влізти у жодні штани, що привіз із собою. Це була чудова робота, і мені дуже сподобалось працювати в компанії з хлопцями, що грали орків».

Данкан Джонс, режисер

Режисер «Warcraft: Початок» Данкан Джонс — справжній геймер та великий прихильник «World of Warcraft». За словами британця, він був у захваті від ідеї екранізації гри ще до того, як його запросили працювати.

«Якщо ти фанат Warcraft, то прекрасно розумієш, що найважливіша частина гри — це можливість бути героєм незалежно від того, з якої сторони барикади ти знаходишся. Тому я поставив собі за мету відобразити це у фільмі — він має бути про війну, але показати героїв обох сторін, та відноситись до них з однаковою повагою».

Пола Петтон, Гарона

Продюсер «Warcraft: Початок» Чарльз Ровен помітив Полу Петтон на зйомках фільму «Idlewild» й вирішив, що вона чудово розкриє роль. Сама акторка розповідає про свого персонажа наступне:

«У фільмі ми намагаємось відобразити ідею, що не усі люди хороші, а орки — погані. Гарона знаходиться між цими світами. Вона лютий та відважний воїн, тому мені було цікаво зіграти подібну роль. Проте у той же час вона вразлива та жіночна. Протягом фільму персонаж зазнає сильних змін: зіштовхнувшись з людьми, Гарона починає дивитися на світ інакше».

Тревіс Фіммел, сер Андуїн Лотар

Андуїна Лотара, одного з кращих воїнів світу людей зіграв Тревіс Фіммел. Його герой — яскравий представник того типу солдатів, які батьківщину та короля ставлять вище за будь-які інші аспекти життя. Томас Тулл, один з продюсерів фільму, розповідає, що побачив Фіммела у «Вікінгах».

«Я був у захваті від ролі Тревіса у «Вікінгах». Коли він заходить до кімнати, то одразу привертає увагу. У ньому відчувається невидима сила і коли цей хлопець бере сокиру або меч, тобі хочеться, щоб він був на твоїй стороні».

Сам Фіммел говорить, що для нього був дуже важливим той факт, що Лотар — «зіпсований» герой.

«У нього сильне почуття обов’язку й він чудовий солдат. Проте це змушує його жертвувати власною сім’єю, тому Лотару й доводиться жити з гнітючим почуттям провини щодо його стосунків з сином».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: