ТВ-манія серед гарбузів: 6 серіалів, які варто подивитися в жовтні

Через пандемію жовтень вийшов не настільки насичений серіалами, як зазвичай, але зовсім без серіалів ми не залишилися.

Emily in Paris/
Емілі в Парижі

Сезон: перший
Прем’єра: 2 жовтня
Канал: Netflix

Автор «Беверлі Гіллз», «Району Мелроуз», «Сексу та міста» знову береться за справу! Даррен Стар створив серіал для Netflix про американську спеціалістку з маркетингу, яка переїздить в Париж і стикається з дуже непривітною зустріччю. Але ж нічого не встоїть перед сліпучою посмішкою та соціальними мережами.

«Емілі в Парижі» створений для трьох категорій глядачів: фанатів Лілі Коллінз, фанатів гламурного та «відполірованого» Парижу, а також для дих, хто шукає ненапряжний серіал, за яким можна спостерігати не думаючи. Шоу катастрофічно не вистачає хорошого сценарію та цікавих діалогів, але воно сподівається, що фантазія ідеального життя в Парижі все це компенсує.

Monsterland/ Земля монстрів

Сезон: перший
Прем’єра: 2 жовтня
Канал: Hulu

Який же жовтень без жахів? Hulu взялося за горор-антологію «Земля монстрів», екранізувавши книгу Нейтана Баллінгруда North American Lake Monsters: Stories.

The Good Lord Bird/
Пташка доброго бога

Сезон: перший
Прем’єра: 4 жовтня
Канал: Showtime

Екранізація роману Джеймса МакБрайда про легендарного американсього аболіціоніста Джона Брауна, більш відомого активною боротьбою з рабством за допомогою Бібілії та пістолета.

Головні ролі виконали Ітан Гок (який також виступив продюсером) та Давід Діггс, який зіграв не менш легендарного борця з рабством Фредеріка Дагласа. Судячи з перших відгуків серіал вже успішно націлився на «Еммі» наступного року. Що цікаво, створенням шоу займається студія Blumhouse, більш відома власними горорами.

The Haunting of Bly Manor/
Привиди маєтку Блай

Сезон: перший
Прем’єра: 9 жовтня
Канал: Netflix

Майк Фленеган повертається на Netflix з новим сезоном своєї антології жахів. Після суперуспішного оригінального «Привидів будинку на схилі» шоуранер береться за екранізацію повісті Генрі Джеймса «Поворот гвинта», одного з найважливіших текстів для горор-літератури, написаного ще в 1898 році. Історія вважається хрестоматійним прикладом ненадійного оповідача, тож чекаємо на фірмові психологічні ігри від Фленегана.

Шоу розповість про молоду гувернантку, яку наймають для догляду за племінниками заможного чоловіка. По прибутті в його маєток вона починає бачити привидів, без яких така історія не обходиться. Що цікаво, до головних ролей повернуться актори з минулого сезону — Вікторія Педретті та Олівер Джексон-Коен.

La Révolution/
Революція

Сезон: перший
Прем’єра: 16 жовтня
Канал: Netflix

Французький серіал на Netflix! Стрімінг вже давно робить акцент на локальних шоу і в жовтні головним релізом стане шоу «Революція», яке розповість про Джозефа Гільйотина у часи ще до того, як він винайшов гільйотину. Серіал розповість історію про вигадану хворобу, яка вражає аристократію і примушує до вбивств. А головним симптомом є голуба кров.Схоже, нас чекає ще одна варіація «Фрейда», яка відбуватиметься в перші дні Французької революції. Сподіваємось, вона буде не такою хаотичною.

The Undoing/
Повернути назад

Сезон: перший
Прем’єра: 25 жовтня
Канал: HBO

HBO знову намагається відтворити успіх «Великої маленької брехні», об’єднавши шоуранера Девіда Бірна і Ніколь Кідман в екранізації бестселлера. Цього разу це «Ти мав знати» Джин Ганфф Кореліц — історія про успішну пару, чиє життя починає рушитися через надмірну кількість скелетів у шафах обох.На підмогу до Кідман взяли Г’ю Гранта, який вперше за довгий час не буде розважатися у комедійній ролі. Місце Жана-Марка Валле у режисерському кріслі займе Сюзанна Бірн, яка знімала «Пташину клітку» для Netflix.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: