Vertigo 2.0: ми запустили підписку, блоги і святкуємо день народження

Привіт, це редакція Vertigo і у нас хороші новини! Ми нарешті запустили повноцінну бета-версію нового сайту. Додалися дві нові важливі функції: блоги та особистий кабінет! Тож давайте ми детальніше про них розкажемо.

Особистий кабінет і підписка

Vertigo завжди був і завжди буде незалежним проектом, який у першу чергу орієнтується на власних читачів. Тож ми вирішили додати інструментів як вам, так і нам. Ми офіційно запускаємо можливість підтримати роботу сайту, підписавшись на наш Patreon та ставши частиною «Товариства Vertigo». Нам не хочеться покладатися лише на милість рекламодавців, тож сподіваємось на вашу допомогу. Сподіваємося, що кошти читачів допоможуть вдосконалити роботу сайту (наприклад, ми нарешті наймемо коректора!).

Підписка не створюватиме на сайті пейволл — усі статті будуть доступними для читачів. Проте ставши учасником товариства, ви отримаєте можливість безпосередньо впливати на редакційну політику сайту, отримувати ексклюзивні коментарі від редакції (які не з’являтимуться на сайті), слухати нецензуровані версії подкастів майже одразу після їх запису та ще купу всіляких ніштяків, які ми поступово будемо додавати (якщо з’являться можливості).

Спеціально до запуску ми ввели спеціальну модель підписки «Тоні Старк» — 50 людей, які першими її куплять, отримають ексклюзивну футболку (більше її ніде не можна буде отримати) та ще одну вкрай цікаву можливість. Всі деталі можна подивитися на сторінці підтримки проекту.

Хочеться наголосити, що поки підписка працює лише у бета-версії. Це стосується як технічної сторони (сподіваємося, що все буде гладко), так і наповнення. Пишіть нам у повідомлення та коментарі власні ідеї, зауваження та пропозиції — ми хочемо створити спільноту, а без вас вона не з’явиться.

Блог-платформа

«Та це ж якісь кляті нульові!», — скаже хтось. Так, так, блоги це вже далеко не нова штука, але ми все одно хочемо поставити на цього коника. Зараз пояснимо чому.

Редакція на 100% складається з людей, які у свій час дуже хотіли писати про кіно, але повноцінний майданчик для такого хобі було знайти складно. Редакції не часто шукають людей, а якщо і шукають, то хочуть вже сформований стиль. А його можна сформувати лише постійно пишучи. Тому ми пропонуємо усім, кому цікаво писати про кіно, серіали, комікси чи поп-культуру загалом, завести блог у нас на платформі.

Крім того, для нас як редакції це ще й можливість знайти талановитих авторів. Найцікавіші публікації будуть потрапляти на головну сторінку сайту, у соцмережі та навіть отримувати гонорари.

Звичайно, статті будуть проходити поверхнєву премодерацію (Аня обіцяла стримуватися в редактурі), але загалом чіпати тексти ми не будемо — це ваша думка і ваша робота.

А ще нам чотири роки

Так, сьогодні Vertigo виповнилося чотири рочки. Цього разу день народження ми святкуємо при повному параді та зі зброєю: новий сайт має допомогти втілити ту безкінечну кількість ідей, які ховаються у нас за плечима.

Сподіваємося, ви, наші читачі, у цей час будете поруч. Тому що це має бути дуже круто!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: