Не лише «Оселя зла»: три хороші фільми з Міллою Йовович

Автор Vertigo

У кінці 2021 року для Мілли Йовович відбулися дві важливі події. По-перше, вперше на кіноекрани вийшла екранізація відеогри «Оселя зла» без своєї зірки у головній ролі. Акторка зіграла у восьми частинах франшизи, після чого поступилася дорогою молодим. По-друге, Йовович стала амбасадором бренду Johnnie Walker у рамках руху The Walkers. Раніше до цього руху також доєднався Ендієн Броуді. Бренд випустив відеоролик з акторкою, який зняв режисер Пол В.С. Андерсон — чоловік і багаторічний професійний партнер Мілли.

Чому саме Johnnie Walker? Філософія бренду доволі близька акторці – позитивний настрій, стійкість та мужність продовжувати шлях. В своєму інтерв’ю Мілла ділиться:

— У мене теж є проблеми, але, як і Johnnie Walker, я волію продовжувати йти вперед. Я розумію, що коли я роблю так, до мене приєднуються люди, які так само, як і я, вважають за краще продовжувати рухатися — і разом ми стаємо сильнішими. Я продовжую йти, незважаючи ні на що!

А ми тим часом нагадуємо про фільми акторки за її тривалу кар’єру, які оцінили і глядачі, і критики. Як не дивно, за більш ніж 30-літню кар’єру, таке єднання думок було далеко не завжди.

«Під кайфом і знічені» (1993)

Реж. Річард Лінклейтер

У культовій картині Лінклейтера про підлітків, які розважаються після закінчення шкільного року, Мілла Йовович зіграла зовсім маленьку роль дівчини одного з головного героїв, Кевіна Пікфорда. Проте це не завадило на той момент вже популярній моделі та акторці потрапити на постер фільму та взяти участь в промо-кампанії. Пізніше режисер розповідав, що хотів збільшити роль акторки, але «не склалося».

Зйомки фільму запам’яталися дещо незвичною ситуацією. Справа в тому, що Йовович, якій на той момент було 16 років, одружилася з актором Шоном Ендрюсом, який грав її хлопця у фільмі. Ситуація супроводжувалася гучним скандалом і закінчилася анулювання шлюбу за вимоги матері Мілли.

«П’ятий елемент» (1997)

Реж. Люк Бессон

Після успіху «Леона-кіллера», Люк Бессон нарешті вирішив реалізувати свою дитячу мрію — екранізувати французький комікс «Валеріан і Лорелін». Щоправда, права на це отримати не вдалося, тому режисер вирішив зняти науково-фантастичний фільм, «позичивши» чимало ідей з коміксу. Головними героями стали Корбен Далас і Лілу, яких зіграли Брюс Вілліс та Мілла Йовович.

Бессон був у захваті від роботи з акторкою, яка швидко стала його музою, а потім і дружиною. Сама Мілла дуже зацікавилася своєю персонажкою і навіть разом з режисером вигадала мову, якою говорила Лілу. Це були не просто дивні звуки — Бессон і Йовович навіть примудрялися спілкуватися своєю мовою, на подив колег.

«Його гра» (1998)

Реж. Спайк Лі

Ще одна культова картина, тепер вже режисера Спайка Лі, яка вважається одним з найкращих фільмів про баскетбол. Він розповідає про засудженого Джека (Дензел Вашинґтон), якого випускають з в’язниці, щоб той переконав свого сина, молоду зірку баскетболу (якого зіграв Рей Аллен), грати за університет, яким опікується губернатор штату.

Йовович, яка за рік до того зіграла у «П’ятому елементі», приміряла на себе драматичну роль повії, яка зближається з героєм Дензела Вашинґтона. Багато хто з критиків назвав «Його гру» одним з найкращих фільмів у кар’єрі Спайка Лі. Режисер, натомість, радів можливістю попрацювати з великою кількістю баскетболістів, які з’явилися на екрані.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: