Трейлери

Жахливі злочини у новому трейлері «Перрі Мейсона» від HBO

Жахливі злочини у новому трейлері «Перрі Мейсона» від HBO

HBO представили перший повноцінний трейлер детективної драми «Перрі Мейсон». Головні ролі тут виконають Меттью Ріс, Джон Літгоу, Тат’яна Маслані, Шая Вігам та Роберт Патрік. Виконавчий продюсер проекту – Роберт Дауні-молодший.

Серіал про найвідомішого вигаданого адвоката в історії США стартує вже 21 червня. Персонаж уперше з’явився ще в 1930-х, в оповіданнях надзвичайно популярного письменника Ерла Гарднера. Їх неодноразово екранізували, найуспішніше – в якості телесеріалу каналу CBS. Телешоу «Перрі Мейсон» йшло з 1957 до 1966 року, а головну роль виконав актор Реймонд Берр («Вікно у двір»). Кожен епізод розповідав про, здавалось би, безнадійну справу та невинну жертву, яка мала ось-ось потрапити за грати. Але завдяки своєму нестандартному підходу та кмітливості, Перрі Мейсон завжди знаходив справжнього злочинця та рятував свого клієнта.

Цікаво, що якщо оригінальні оповідання та їх екранізації показували Мейсона вже успішним, але добросердечним адвокатом, то серіал HBO використає інший підхід. Нам покажуть початок шляху молодого Мейсона, який щойно повернувся з війни та намагається знайти своє місце у Лос-Анжелосі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: