Трейлери

Олдскульні жахіття у першому трейлері горору Kilroy Was Here Кевіна Сміта

Олдскульні жахіття у першому трейлері горору Kilroy Was Here Кевіна Сміта

Кевін Сміт повертається! Утім, нова стрічка постановника розповідатиме вже не про знайомих персонажів на кшталт Джея та Мовчазного Боба, а покаже цілком нову історію. У центрі сюжету горору Kilroy Was Here – кровожерливий ветеран війни у В’єтнамі, про якого починають складати легенди.

Взагалі, Сміт вирішив надихнутися давньою міською легендою про загадкове графіті, на якому зображують лисого довгоносого чоловіка – Кілроя. Ці малюнки почали з’являтися ще у воєнні роки, хоча досі ніхто не знає, кого саме на них зображували, і звідки взялась ця ідея. Режисер вирішив придумати Кілрою повноцінну історію та перетворити дивний образ на монстра, який вбиває негідників.

Kilroy Was Here буде фільмом-анталогією, і складатиметься з декількох коротких горор-історій. Працюючи над стрічкою, Сміт співпрацював з молодими режисерами-студентами. Головні ролі у ній зіграли Джейсон М’юз, Ральф Гарман та Гарлі Квінн Сміт, донька постановника.

Поки невідомо, коли саме картина вийде у прокат – Сміт планував самостійно організовувати її осінній реліз, але тепер це малоймовірно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: