Як перемогти Таноса: головні фан-теорії про закінчення «Месників»

«У мене таке відчуття, ніби ви везете мене на воєнний трибунал», – промовив молодий, наївний та безкінечно самовпевнений Тоні Старк у першій сцені «Залізної людини». Стрічка, як відомо, стала початком кінематографічного всесвіту Marvel. З того часу пройшло 11 років, на екрани вийшли 22 повнометражні картини, які сформували три масштабні сюжетні арки – фази загальної оповіді. У 2012 році улюблені герої вперше об’єднались у непереможну (як тоді здавалось команду), а потім – розділились на два непримиренні табори. З’являлись нові союзники та вороги, персонажі закохувались та сварились, втрачали близьких та знову надихали нас боротись до останнього. Кожна стрічка, кожен діалог і кожен конфлікт між героями вели до епічної розв’язки – фінальної частини «Месників».

Деталі сюжету залишаються таємницею – і це не дивно, адже закінчення цієї кіносаги можна сміливо назвати найбільш інтригуючою поп-культурною подією десятиліття. Але фанатам не треба багато, аби вигадати теорію-другу – у якості підказок згодяться і уривки фраз з трейлерів, і випадково промовлені акторами факти. Разом з Coca-Cola Zero розповідаємо про найбільш цікаві та правдоподібні фанатські теорії. Звісно, якщо ви не хочете випадково заспойлерити собі фінал «Месників», матеріал краще не читати – а раптом якась із цих здогадок виявиться правдою?

Теорія про подорожі у часі

В MCU вже були неймовірні наукові відкриття, інопланетяни, чарівники та мутанти – чому б у фінальній частині третьої фази не пограти ще й з подорожами у часі? Тим паче, що ми бачили інтригуючі фотографії зі зйомок – на них Кріс Еванс та Роберт Дауні-молодший одягнуті у старі костюми часів перших «Месників».

Якщо вірити одній із найпопулярніших теорій в мережі, протагоністи подорожуватимуть у минуле, щоб виправити якусь помилку – наприклад, щоб не дозволити Таносу зібрати усі Камені безкінечності. Скоріше за все, з цим допоможе Людина-мураха – завдяки трейлерам, ми знаємо, що він якось залишив Квантовий вимір. Відповідно до законів квантової механіки (Marvel навіть наняли справжнього фізика, який допоміг придумати базу для «наукових відкриттів» у світі «Людини-мурахи»), якщо людину зменшити до певної точки, законами часу та простору можна нехтувати – там починається квантовий світ.

У теорії, через Квантовий вимір можна подорожувати у часі та навіть переписувати закони фізики. Можливо, сам Скотт Ленг не надто розбирається у науці та не знає, яким чином це все зробити, але серед Месників достатньо талановитих дослідників. Вони-то точно зможуть використати обладнання Хенка Піма для того, щоб вирушити у минуле та врятувати друзів.

Теорія про паралельний всесвіт

Окрім того, як Месники переможуть Таноса, фанатів найбільше хвилює ще один нюанс – що буде відбуватися з MCU після виходу «Завершення». Питання дійсно важливе – студія розробила майже ідеальний кіновсесвіт, але настав момент, коли закінчилися контракти з більшістю акторів, які грають центральних персонажів. Звичайно, нас чекають стрічки про подальші пригоди Керол Денверс, короля Т’Чалли і Пітера Паркера, але складно уявити світ Marvel без таких знакових гравців, як Залізна Людина і Капітан Америка.

Деякі фанати теоретизують, що Disney придумали хитрий хід – перезапустити MCU, відправивши героїв в паралельний вимір. Можливо, персонажі не зможуть правильно використовувати Квантовий світ: замість того, щоб перенестися в минуле, вони потраплять у дзеркальну копію власного світу. Можливо, там вже є свої Залізна Людина, Доктор Стрендж і Галк – правда, вони виглядають та поводяться трохи інакше. Надто переконливою цю теорію не назвеш, але її шарм теж нескладно зрозуміти – хто хоче прощатися з улюбленими героями?

Теорія про Керол Денверс

Фанати давно підозрювали, що саме Капітан Марвел переможе Таноса (в кінці-кінців, вона наймогутніша героїня в світі MCU!), Але одна конкретна теорія проливає трохи світла на те, як все може статися. Практично безмежні сили Керол з’явилися після того, як дівчина увібрала частину енергії Тессеракту, який, як ми знаємо, теж є одним з Каменів нескінченності. Можливо, Капітан Марвел увібрала достатньо енергії, щоб вбити Таноса в бою. Або, після того, як вона поглинула частину сили каменю, він працює не на повну потужність, і як раз це дозволить Месникам впоратися з завойовником.

Теорія про молоде покоління

Так як будь-який фінал одночасно служить початком нової глави, фанати припускають, що остання частина «Месників» познайомить нас із новим поколінням супергероїв. На користь цієї ідеї працює те, що серед акторського складу затесалися нові обличчя – наприклад, виконавиця ролі вже дорослої доньки Скотта Ленга. Кессі Ленг у коміксах дійсно стала повноцінною супергероїнею, взяла собі кличку Висота і приєдналася до складу Юних Месників. Тож є шанс, що ми побачимо хоча б натяк на подібний розвиток у фільмі.

Теорія про Камінь душі

Ось вона – теорія для справжніх оптимістів! Як ви, напевно, пам’ятаєте, після того, як Танос отримав Камінь душі, принісши в жертву Гамору, він побачив доньку в дивному місці – світі, залитому помаранчевим світлом. Оскільки Камінь душі теж помаранчевий, багато фанатів впевнені, що вбиті Таносом персонажі насправді не гинуть, а потрапляють безпосередньо у камінь. Відповідно до цієї теорії, Месникам доведеться викрасти у Таноса Рукавичку, звільнити душі друзів з ув’язнення і перемогти Божевільного Титана.

Теорія про швидку перемогу над Таносом

Одна з найпопулярніших теорій в мережі стверджує, що Месники переможуть Таноса ще на самому початку стрічки. Згідно з нею, Капітан Марвел приєднається до решти супергероїв і майже відразу запропонує напасти на Таноса. Тор підтримає цю ідею, і Месникам вдасться вбити супротивника, але є одна проблема – ніхто з героїв не вміє користуватися Рукавицею нескінченності і не може повернути загиблих друзів. Проходять місяці, герої майже змирилися з втратою близьких і намагаються рухатися далі, але несподівано з’являється Людина-мураха, який повернувся із Квантового виміру. Скотт підозрює, що обладнання Хенка Піма можна якось використовувати, щоб оживити загиблих – можливо, за допомогою подорожей у часі.

Теорія про Живий трибунал

Можливо, ця теорія не звучить надто героїчно, але вона досить практична – герої просто покличуть на допомогу більш могутню істоту. З огляду на те, що Керол вже б мала непогано орієнтуватися у космосі, вона, напевно, зможе долетіти до Живого трибуналу – надпотужного охоронця балансу між добром і злом. Живий трибунал володіє достатньою силою, щоб знищувати цілі світи – можливо, він погодиться відмотати час назад, щоб Месники змогли знову спробувати зупинити Таноса. Правда, сюжетна лінія «герої поскаржилися могутньому наглядачеві» – сумнівне завершення для настільки епічної саги.

Тому хапайте Coca-Cola Zero і вирушайте на прем’єру «Месників: Фінал» з 25 квітня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: