Новини Vertigo: ми запустили «Фільмізатор» і ділимося подробицями життя на карантині

Привіт усім, це Юра і у мене для вас великі новини! Ми нарешті запустили ще одну масштабну функцію нового сайту — «Фільмізатор».

Але що воно таке, запитаєте ви? Для цього ми тут і зібралися.

Про «Фільмізатор»

Одне із завдань Vertigo, яке ми для себе визначили ще на початку існування — радити людям цікаві фільми. Зазвичай для такої мети ми пишемо підбірки на різні теми з надією, що ви знайдете там щось до вподоби. Але списків стає все більше, різноманіття ускладнює вибір, а часу немає.

Тож ми вирішили зробити «Фільмізатор» — простий інструмент для того, щоб вибрати собі кіно на вечір. Ви просто тиснете одну кнопку і отримуєте випадкову стрічку з нашої фільмотеки.

«Фільмізатор» дозволяє приховувати картини, які ви вже бачили, для цього існує гендерно неправильна кнопка «Я бачив цей фільм» (ми її виправимо, чесно!). Якщо ви зареєструвалися на сайті, то кабінет автоматично запам’ятовуватиме що вам не потрібно показувати наступного разу.

Але чим він такий особливий? Справа у тому, що для «Фільмізатора» ми самостійно відбирали фільми і писали особисті поради на кожен з них. Це не безлика база постерів і синопсисів — це підбірка хорошого кіно, яке ми, редакція Vertigo, вам рекомендуємо. Тож якщо ви довіряєте нашому смаку, то точно знайдете для себе щось цікаве!

Медіатека буде регулярно оновлюватися, на даний момент у ній близько сотні картин. Цікаво чи встигне хтось передивитися все на карантині? Тисність на послання і обирайте:

Блоги

Ми потрохи допилюємо наші блоги — там нарешті видно автора у тексті, а також додалися нові можливості форматування і вставка зображень.

Поки що текстів від читачів не так багато, але вони дуже часто потрапляють у наші соцмережі — ви збіса круто пишете!

Підтримка і плани

Березень мав стати першим місяцем, коли ми впевнено готувалися видихнути і заявити, що вийшли на самоокупність. Як розумієте, у пандемії є власні думки на цей рахунок.

Тому ми дуже вдячні тим читачам, які підримують нас на Patreon. Зараз доволі важко робити додатковий контент, але ми намагаємося — як мінімум трансляціями на фейсбуці, які патрони можуть прослухати пізніше у вигляді подкастів.

Ми розуміємо, що зараз складна ситуація для всіх, а тому нагадуємо, що будь-яка допомога (навіть у $2 на місяць) дозволяє нам впевненіше дивитися у майбутнє.

Зараз, завдяки 31 патрону ми закрили третину необхідного нам мінімального бюджету. Сподіваємося, далі буде більше (і ми наймемо коректора!).

В свою чергу ми продовжуємо розрорбку брата «Фільмізатора», який буде радити серіали, плануємо нові подкасти і неспішно поглядаємо на офлайн-зустрічі, до яких ще поки далеко.

Нагадуємо, що у патронів Vertigo є чат, де ми готові відповісти на будь-які запитання. Крім того, ми завжди відкриті у фейсбуці, твіттері та телеграмі. Соціально дистанціюйтесь, не хворійте, дивіться кіно і читайте Vertigo!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: