Трейлери

Все може Він Дізель в першому трейлері фільму «Форсаж 9»

Все може Він Дізель в першому трейлері фільму «Форсаж 9»

Франшиза «Форсажу» продовжує свою війну з законами фізики і, як можна бачити по новому ролику, впевнено перемагає. Перший трейлер фільму «Форсаж 9» з’явився в інтернеті і доволі детально пояснив сюжетні перипетії.

Як бачите, виявляється що у Домініка Торетто є брат. І зовнішність у нього Джона Сіни. І він десь пропадав вісім фільмів — це при тому, що Домінік Торетто так любить сім’ю, що у нього кожен антагоніст рано чи пізно стає її частиною.

Наприклад, Шарліз Терон, лиходійка восьмого фільму, повернулася до своєї ролі і поки ще збирається вбити Домініка Торетто, але щось нам підказує, що це не на довго.

Окрім цього, схоже що єдиними, хто пропускає це свято сімейного єднання будуть Гоббс і Шоу. Якщо ви думаєте, що це через сольник, то частково праві. Справа в тому, що Домініку Торетто Віну Дізелю не сподобалося, що Двейн Джонсон і Джейсон Стейтем перетягують на себе частинку його ковдри, то ж він відмовився грати в одному фільмі з парочкою. Щоправда схоже, що сім’я залагодила усі питання і всі знову задоволені.

Чекаємо на прем’єру «Форсаж 9» 21 травня 2020 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: