Цілий кошик «великодніх яєць»: розбираємо референси у першому трейлері «Космічний Джем: Нові легенди»

Великі корпорації рідко коли йдуть на мета-рівень, витягуючи всі можливі ресурси для заповнення кадру. «Ворнери» зібрали ледь не усіх власних персонажів у «Першому гравцеві приготуватися», Disney відповів сиквелом «Ральфа-руйнівника». На цьому, здавалося б, експерименти закінчилися.

Але ось, перший трейлер нового «Космічного Джему» неочікувано показав нам не баскетбольну подію століття, а нову спробу «ворнерів» посвітити скринею з приданим. Щож, ми лише за. Коли ще випаде нагода знайти таку кількість референсів у фільмі? Але поки розбираємо перший трейлер.

До того, як потрапити у «Серверверсум», ЛеБрон згадує спочатку Вілла Сміта (натякаючи на «Людей в чорному»), а потім і «Матрицю». Проте найцікавіше починається далі.

У своїй подорожі Джеймс пролітає повз планету Вестерос з характерними «кільцями» «Гри престолів», а також повз Смарагдове місто, де його затягує в сепійний смерч. Щож, ЛеБрон точно не у Канзасі. Пізніше нам показують ще кілька планет — вже згадану Матрицю, нуарний світ «Мальтійського сокола» і дуальний світ Batman/Superman the Animated Series (що цікаво у Снайдерверсі Ґотем та Метрополіс теж знаходяться поруч).

Коли герой Дона Чідла просить скинути Джеймса до «незгодних», то на табло можна помітити чимало знайомих локацій. Серед них:

— Гоґвортс
— Ґотем
— Темескіра
— Смарагдове місто
— Марс
— Меркурій
— Тандера (місто з мультсеріалу «Громокоти»)
— Нептун
— Орбіт сіті (з серіалу «Джетсони»)
— Нептун
— Альбукерке (можливо, референс до «Пуститися берега»)
— Бедрок («Флінстоуни»)
— Сатурн

Пізніше на дошці ЛеБрон пише імена Супермена, Ґендельфа, Кінг-Конга та Залізного гіганта. Перших двох у трейлері немає, а от решта завітала на матч.

Серед гостей також можна помітити Флінстоунів, ведмедя Йоггі, усю команду Скубі-Ду, дракона Дрогона, героїв анімації «Бігфут» та ще чимало краткачтих персонажів. Також можна помітити Маску, Пінгвіна та Джокера з серіалу 1966 року,  Пеннівайза, чоловіка, підозріло схожого на Доктора Фріза (але це не Шварцнерґер), білих ходоків та Короля ночі, камікадзе-водіїв з «Шаленого Макса: Дороги гніву» і навіть компанію Алекса ДеЛарджа із «Механічного апельсина».

Зовсім без баскетбольних референсів не обійшлося — Лола віддає передачу ЛеБрон і потім розправляє руки, відтворюючи знамениту фотографію Двейна Вейда. В обох випадках на фоні видно Джеймса під час данку.

Залишається сподіватися, що «ворнери» витягнули далеко не всі козирі з власного рукава.

Чекаємо на прем’єру вже 15 липня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: