Vertigo 2.0 beta: привіт усім!

Автор Vertigo

Привіт усім, з вами на зв’язку редакція Vertigo і як ви вже можете бачити, ми оновили сайт! Поки це лише бета-версія — ще десь можуть вилізти баги, а частина важливих функцій ще в розробці. Але ми хотіли зробити читачам (і собі) подарунок на Новий рік і от — тримайте.

Наш новий сайт — це не просто редизайн. За чотири роки ми виросли з штанців тієї першої версії Vertigo, яка була зроблена нашвидкоруч за тиждень і вже після запуску почала розвалюватися. Якщо зовні наші матеріали ще трималися купи, то зсередини це скоріше нагадувало «Вікенд у Берні» — ми кожного разу старанно чепурили давно мертву тему вордпресу і молилися на те, щоб в один момент вона не розсипалася.

Але тепер все інакше і давайте ми трохи розповімо, що ж вас чекає на новому сайті:
— нарешті нормальна мобільна версія, яка створена з любов’ю до читачів!
— подкасти, які тепер зручно слухати
— нова форма рекапів — зручніше, простіше, комфортніше
— у рецензіях з’явився новий блок — окрім оцінки ми тепер коротко визначаємо плюси та мінуси картини
— найсвіжіші трейлери можна дивитися одразу з головної сторінки і нікуди не йти
— ще купа дрібних вдосконалень, які цікавіше знайти самостійно.

Найголовніша зміна — відтепер сайт українською мовою і протягом наступних місяців ми будемо скорочувати кількість російськомовних матеріалів до нуля. Остаточний перехід плануємо на момент повноцінного відкриття Vertigo 2.0, з усіма функціями та можливостями.

Оскільки сайт у бета-версії, ми дуже сподіваємося на вашу підтримку і фідбеки. Пишіть нам, що ви думаєте про редизайн, надсилайте помилки і баги, які знайшли, діліться ідеями — без вас усього цього не було б!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: